Podnośnik do szkła - dźwig do szklenia - wynajem

Podnośnik do szkła wynajem wraz z operatorem

W ramach oferty naszej firmy oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalne mini dźwigi do szklenia wyposażone w solidne i efektywne przyssawki próżniowe UPG 600-2. Proponowane przez nas podnośniki do szkła doskonale sprawdzają się zarówno na nawierzchniach utwardzonych, jak i na terenach grząskich czy odznaczających się znacznym pochyleniem. Posiadają silnie zwartą i zoptymalizowaną pod kątem kompaktowości konstrukcję, co sprawia, że równie dobrze co na zewnątrz budynków pracują dobrze także wewnątrz pomieszczeń.

Dużą zaletą współpracy z naszą firmą w zakresie wynajmowania podnośników do szkła jest możliwość skorzystania z kompleksowego wsparcia naszych operatorów. Dzięki takiemu rozwiązaniu można uniknąć wysokich kosztów związanych z przeszkoleniem swojego personelu z obsługi maszyn, a samo planowane przedsięwzięcie można wykonać przy naszej pomocy natychmiast, bez oczekiwania na zakończenie nauki przez pracownika.

Zróżnicowana oferta podnośników do szkła

W zależności potrzeb klienta jesteśmy w stanie zaoferować dźwig do szklenia w wariancie skrajnie kompaktowym lub nieco większym, ale odznaczającym się lepszymi parametrami użytkowymi. Jako przykład pierwszej z opcji wymienić można podnośnik do szkła Jekko SPX 429 o szerokości transportowej wynoszącej niecałe 78 centymetrów. Tak niewielki rozmiar sprawia, że maszyna ta z łatwością przejedzie przez otwory drzwiowe niemal każdego rodzaju. Jekko SPX 429 przy relatywnie niewielkiej szerokości zapewnia jednocześnie zasięg ramienia hydraulicznego na poziomie dochodzącym do 17 metrów oraz maksymalny udźwig wynoszącym prawie 3000 kg. Dodatkowo jego cztery hydrauliczne wsporniki regulowane znajdują się nie tylko u podstawy, ale również na środkowym odcinku swojej długości, co pozwala ustabilizować dźwig do szklenia nawet w niewielkich i trudnodostępnych przestrzeniach.

Inną propozycją może być także podnośnik do szkła Jekko SPX 1040 o nieco większej szerokości transportowej, ale zwiększonych przy tym parametrach udźwigu (maksymalnie 4 tony) oraz zasięgu (maksymalnie 23,5 metra).

Podnośniki do szkła z profesjonalnymi ssawkami próżniowymi

Transport elementów szklanych jest zadaniem wymagającym nowoczesnych rozwiązań, zapewniających nie tylko efektywność pracy, ale przede wszystkim wysokie jej bezpieczeństwo. W związki z tym każdy nasz dźwig do szklenia wyposażamy w specjalistyczne ssawki próżniowe UPG 600-2 posiadające m.in. sensory monitorujące poziom próżni, alarmy informujące o konieczności podjęcia konkretnej reakcji oraz niezwykle wydajne akumulatory, umożliwiające wielogodzinną pracę. Dodatkowym rozwiązaniem ochronnym są także dwa obwody próżniowe z rezerwowymi zbiornikami, działające w pełni niezależnie od siebie. Ssawki naszych manipulatorów do szkła dysponują maksymalnym udźwigiem na poziomie 600 kilogramów, umożliwiają manualne obracanie w zakresie 360 stopni oraz precyzyjną regulację poszczególnych ramion, istotnie ułatwiającą transport wielkopowierzchniowych elementów szklanych.

Podnośnik do szkła Jelenia Góra i województwo dolnośląskie

W kwestii takiej jak podnośnik do szkła Jelenia Góra stanowi główny obszar naszej działalności, w którym zlokalizowana jest siedziba firmy. Działamy jednak szerzej – nie tylko na terenie Dolnego Śląska. Bywamy również poza granicami naszego kraju – we Francji, Belgii, Austrii i Niemczech.